خدا- مخاطب خاص- تحول درونی و دیگرهیچ

راستش در این مدتی که از مرحله تصمیم گیری و عمل به آن در حال گذر بودم مثل همه کسانی که به شکست مبتلا می شوند؛ منهم حال و روز خوبی نداشتم البته نه اینکه الان خیلی خوب باشم اما خوب خیلی بهترم که میگم چرا.

.

.

.

یه مدت بعد از اینکه بخودم قبولاندم که درباره ی مخاطب خاص تصمیم صحیحی گرفتم؛ این فرصت برام پیش اومد که بتونم خلوتی با خودم داشته باشم و برم پیش مشاور. ....  

به مشاورم اوضاع رو گفتم و اونم حرفارو شنید تا اینکه ازم پرسید که اختلاف طبقاتی شما چطوره ؟ بحث به اختلاف طبقاتی کشیده شد راستش نمی دونستم چی بگم البته می دونستم که دستشون به دهنش میرسه و مشکل مالی براشون مهم نیست اما برای حصول اطمینان به یکی از دوستان مشترکمون زنگ زدم و آماری گرفتم و عمق ماجرارو تازه فهمیدم. جواب مشاور!!! این شد:

اینکه نمیدونستی یا بدون توجه به وضعیت مالیش و صرفا بخاطر خودش دوستش داری بهش میگن عشق بی طمع که قابل تقدیره و کمتر امروز پیدا میشه اما وقتی فهمیدی تصمیم داره بره؛ بازهم گذاشتی بره وخودتو کنار کشیدی این بازهم یک علامته و اینکه علاقه ای که بهش داری  واقعیه (کلی کیف کردم وقتی اینو شنیدم). اما اگر بهم برسین بدون که نمیتونی آرزوهاشو برآورده کنی  و هم به خودت ظلم کردی و هم به اون. موضوع دیگه این هست که کسی از آینده مطلع نیست و معلوم نیست که بعدا چه چیزی اتفاق میفته.


راستشو بگم این قسمت آخر حرفاش حسابی تکانم داد و خودش شد یک تحول درونی چون داشت راست می گفت . من عاشق مخاطب خاص بودم و می مانم اما اینکه بخوام با خودخواهی خودم به تنها علاقه ی زندگیم ظلم کنم حتی تصورش هم برام سخته؛ اما خوب کی از تقدیر خبر داره؟ شاید تقدیر سفره ی دیگه ای برامون پهن کرده که یک طرفش من هستم و طرف دیگه اش مخاطب خاص یا که نه یک طرف مخاطب خاص هست و طرف دیگه کسی که مخاطب خاص بیشتر از دوستش داره .


پس حالا که کسی از آینده خبر نداره چرا غصه و ناراحتی ؟ بهتره همه چیزوبه خدای بزرگ و متعال  بسپارم و دعا کنم خدایا چه باشم یا نباشم یا با من یا بی من، هوای مخاطب خاص رو حسابی داشته باش و آخر سر اینکه : " به امید خدا و آینده ی روشن"  و " خدایا دوست داریم ". یا حق!


/ 2 نظر / 33 بازدید
fnd135155

امیدوارم که بهترین ها برای هردوی شما رقم بخوره ...اینکه چی بهترین باشه خدا میدونه..اما هرچه باشه شادی وعاقبت به خیری باشه ...خدا همیشه بهترین رو واسه ی بندگانش میخواد.... خوشبخت باشید هم شما ..هم مخاطب خاص شما ...ثانیه های زندگیتان پرازمهروعشق خدا....

damibakhod

@fnd135155 من هم متقابلا بهترین ها رو برای شما آرزو دارم