تقصیر برانکو است (طنز)

دیشب که بازی ایران- ونزوئلا را دیدم مطمئن شدم لجبازی کی روش با برانکو به نوع بازی کردن مهدی طارمی مربوطه . سبک بازی طارمی در تیم ملی را میشه به این موارد خلاصه کرد: خراب کردن توپ در چند سانتی متری خط دروازه، غش و ضعف کردن و زمین خوردنهای بی حد و حصر که مثلا منو دارن می زنن ؛ تو محوطه جریمه ادا درآوردن که یعنی من دارم سعی می کنم برای تیم پنالتی بگیرم اما داور کاربلد نیست و ...

خلاصه تر اینکه اگر من و یا هر کس دیگه ای که در عمرش تو مدرسه یکبار فوتبال بازی کرده باشه می تونه همون بازیهای طارمی رو در تیم ملی انجام بده و البته باعث عذاب الیم روحی برای باشگاه سابقش و طرفداران میلیونی آن هم نشه. اما چرا اینطوری شده؟

حقیقت این است که مهدی طارمی تا قبل از ورود به پرسپولیس اگر اسم یا عکس خودشو تو اینترنت سرچ می کرد تو ده صفحه اول بجای تصویر شبکه اجتماعی خودش یا عکس گونی برنج طارم می دید یا تبلیغ کارخانه های شالیکوبی یا بنکدارها یا فروشنده های عرضه کننده انواع برنج ایرانی به قیمت منصفانه. اما وقتی به پرسپولیس آمد هم اوضاع به این منوال بود تا اینکه برانکو مربی شد و تیم نابود شده ی پرسپولیس رو با بالای ابرها رسوند و مهدی طارمی قصه ما شد آقای گل لیگ و کنار گونی های برنج عکس ایشون هم قابل مشاهده بود تا اینکه ایشان به تیم ملی دعوت شدند و رفتند جام جهانی و طوری بازی کرد که کل جمعیت ایران و البته گونی های برنج فهمیدند که همه می توانند در تیم ملی توپ بزنند حتی آنها.

دلیل اصلی تفاوت بازی؛ تفاوت در نوع نگرش دو مربی بزرگ یعنی کارلوس خان و پروفسور برانکو بود.برانکو فهمیده بود چطوری باید از یک گونی برنج آقای گل لیگ بسازه و اصطلاحا پسوردشو بدست آورده بود اما وقتی دید کیروش خان در تیم ملی خیلی منم می زنه در مورد انتقال طارمی به قطر و بازی در نوک حمله تیم ملی سکوت کرد و البته پسورد هم نداد که نتیجه اش این شد که می بینیم. نتیجه اینکه گونی برنج همیشه گونی برنجه اما اگر دست آدم کاربلد بیفته می تونه خیلی پیشرفت کنه بشرطی که قدرشناس باشه و خودشو گم نکنه و گرنه دوباره تبدیل میشه به گونی برنج.

امیدوارم برای بازیهای جام ملتها کارلوس خان چشم قشنگ بتونه برانکو را راضی کنه تا پسورد صحیح طارمی را بدست بیاره تا تیم نتیجه بگیره. 


/ 0 نظر / 35 بازدید